Op vrijdag 15 mei openen zo’n twintig bedrijven op bedrijventerrein IJsseloord 1 hun deuren voor het publiek tijdens Ontdek IJsseloord 1.
Een mooie kans om eens te zien wat er zich normaal achter de schermen afspeelt op dit bedrijventerrein.
Even binnenkijken bij bedrijven
Veel mensen rijden er dagelijks langs, maar hebben eigenlijk geen idee wat er allemaal gebeurt. Tijdens deze open bedrijvendag kun je dat zelf ontdekken.
Van demonstraties tot een kijkje bij ondernemers: bedrijven laten zien waar ze mee bezig zijn en wat er allemaal gemaakt en ontwikkeld wordt.
Voor iedereen die nieuwsgierig is
Of je nu uit Arnhem komt, student bent, ondernemer of gewoon nieuwsgierig: iedereen is welkom om rond te kijken en in gesprek te gaan.
Verspreid over het terrein zijn er verschillende activiteiten en ook foodtrucks voor een hapje en drankje.
Waarom dit leuk is
Het is niet alleen interessant, maar ook gewoon een leuke manier om Arnhem weer op een andere manier te ontdekken. Je ziet plekken waar je normaal niet zo snel binnenloopt.
Praktische informatie
📅 Vrijdag 15 mei 2026
⏰ 10:00 – 16:00 uur
📍 Bedrijventerrein IJsseloord 1 (Presikhaaf)
🎟️ Gratis toegang
Meer info: www.stab-arnhem.nl/

